Proje Tarihi
Ağustos, 2020
kategori
Web Yazılım
Müşteri
Tunalı Finans

01. Projeye Nereden Başladık?

E Eldentaksitletelefon.com projesine başlarken ilk olarak hızlı bir iletişim kanalını baz alarak çalışmaya ve Tunalı Finans ekibinin hızlı geri dönüş alabilmesini sağlayacak şekilde tasarım ve uygulama çalışmasını baz aldık. Web Sitesini tasarlamaya başladığımız zaman, hedef kitleye kısa ve öz bilgi akışı sonrası detaylı bilgi almak için yapılması hedeflenen telefon aramalarına ilişkin birçok arama linki bıraktık. Bu sayede potansiyel müşteriler hızlıca Tunalı Finans ekibini arayarak geri dönüşüm sağlayabiliyordu. Bu sayede spesifik soruların en doğru kaynaktan cevaplanmasına ilişkin çalışılmış oldu. 

“Projenin bizim tarafımızda ki ihtiyaçlarını çok iyi tespit ettiler ve buna istinaden üretime geçtiler. Sonuç başarılı.”
– Tunalı Finans Ltd şti

02. Proje Sırasında Neler Yaptık?

Projenin dönemlik olması ve şirket için bir yükseliş hareketi kapsamı taşımasına istinaden alınmış kararlar ve uygulamaya geçilmesi planlanmış hedefleri baz alınarak sürdürülen çalışma haritası bizim için önemliydi. İnternet sitesinin, daha sonra ele alınacak sosyal medya, grafik tasarım ve en önemlisi dijital pazarlama alanlarına atılacak adımlarda sağlaması gereken uyumluluk ve kullanıcı deneyimi aktif olarak ele alındı. Kullanılan metinler ve sloganların tamamı şirketin misyonunu yansıtan ve oldukça anlaşılır sadelikte ve bir o kadar da güçlüydü. İnternet sitesi içerisinde kullanılan görsellerin tamamına freepik premium üzerinden erişim sağlanmış ve buradan özenle seçilmiştir.

03. Proje Teslimi

Projenin sonuna yaklaşırken, geriye kalan site hız optimizasyonu, site arama motoru optimizasyonu ve sitenin erişilebilirlik çalışmalarını da tamamladık ve artık yayına hazır hale getirdik. Proje genelinde gayet iyi bir iletişim sağladık. Projenin sonrasında ise Tunalı Finans için eldentaksitlitelefon.com çalışmasına paralel yürütülen sosyal medya hesapları, grafik tasarım çalışmaları ve dijital pazarlama çalışmalarına da göz atabilirsiniz. Gayet başarılı bir çalışmanın daha sonuna gelmek ve müşterimiz Tunalı Finans için başarılı bir projenin daha sonuna burada gelmiş bulunduk. Bir başka projede tekrardan görüşmek üzere, iyi çalışmalar…

Konuşmayı Başlat
Size yardımcı olabilir miyiz?
Dijital Ortağım
Merhaba, acaba yardımcı olabileceğimiz bir konu var mıydı?