PROJE TARİHİ
Nisan, 2020
kategori
Web Yazılım, Grafik Tasarım
Müşteri
Kardelen Homes

01. Kardelen Homes E-ticaret Sitesi

K Kardelen Homes e-ticaret sitesi projesine başlarken asıl amaç yenilikti. Kardelen Homes, kendi halı üretimini yapan ve bunu dijital ortamda da servis etmek isteyen bir şirketti. Kendi üretimleri olduğu için ürün kontrolü gayet kolay işleyebilecekti. Sonrasında ise satışları yapabilecekleri, esnek, şık, kullanışlı bir e-ticaret sitesi fikrinde karar kıldık. İnternet sitesinin tamamını bitirmemiz yaklaşık 1 hafta sürdü ve ödeme sistemi, dil değiştirici, para birimi değiştirici sistemler gibi birçok entegrasyon da yine bu çalışmaya dahil oldu. Kardelen Homes, internet sitesi üzerinde birçok ürününü sergilemeye ve bunları Dijital Ortağım aracılığı ile sahip olduğu dijital kimliğiyle pazarlamaya başladı.

“İnternet sitesi üzerinde sonradan yapılan bir takım değişiklikler Dijital Ortağım ekibine ait değildir.

“Dijital Ortağım ekibi ile işleri çok hızlı bir şekilde dijital dünyaya taşıdık ve e-ticaret için çok sağlam bir adım attık.”
– kardelen homes

02. Proje Teslimi

Kardelen Homes ailesini dijitale geçiş sürecini de, beklentilerini karşıladığımızı düşündüğümüz e-ticaret sitelerinin teslimi ile tamamlıyor ve üzerimize düşen işi bitirmenin gururunu yaşıyoruz. E-ticaret alanında ki dijital dönüşümler ciddi oranda artmakta ve karşılık bulmaktadır. Siz de bu trende ki yerinizi almayı unutmayın ve dijital dönüşümünüzü aksatmayın. İyi çalışmalar…

Konuşmayı Başlat
Size yardımcı olabilir miyiz?
Dijital Ortağım
Merhaba, acaba yardımcı olabileceğimiz bir konu var mıydı?